Witam, jestem nowym właścicielem Omoda 5 HEV i mam pytanie, czy ktoś z Państwa spotkał się z podobną sytuacją. Po uruchomieniu, a następnie wyłączeniu wszystkich funkcji wspomagających, system nadal co jakiś czas wydaje sygnały dźwiękowe, lecz nie jestem w stanie zidentyfikować ich przyczyny. Żadna kontrolka ostrzegawcza nie sygnalizuje problemu. Dźwięk pojawia się niespodziewanie i jest nieco irytujący. Czy ktoś z Państwa ma pomysł, co to może być?