ładowarka telefonu
Witam, jestem nowym posiadaczem Omody 5 HEV. Zaniepokoiło mnie ładowanie smartfona. Owszem działa, gdy go umieszczę w kieszeni ładowarki indukcyjnej, lecz wcale nie ma chłodzenia. W to miejsce telefon się grzeje (szczególnie przy zasuniętej klapie), a nawet jest gorący pomimo pracującej klimy w kabinie. Czy ktoś wie jaka jest przyczyna? Coś trzeba uruchomić?