olej napędowy
Prowadzę firmę transportową, flotę 40 ciężarówek, i koszty oleju napędowego to nasz największy składnik kosztów operacyjnych po wynagrodzeniach. Problem jest taki że kupujemy na stacjach detalicznych bo nie mamy własnego zbiornika i nigdy nie wiemy jaką cenę złapiemy w danym dniu. Czy ma sens szukanie hurtowego dostawcy paliwa dla floty tej wielkości czy to dopiero od większej skali?
Re: olej napędowy
Przy 40 ciężarówkach zdecydowanie ma sens przejście na umowę hurtową z dostawcą paliw, bo różnica między ceną detaliczną na stacji a ceną hurtową dla floty potrafi być znacząca w skali roku. Do tego dochodzi kwestia kart paliwowych które pozwalają kontrolować zużycie na każdym pojeździe i mieć rzetelne dane do rozliczeń z kierowcami.

Od siebie polecam skontaktować się z firma:
https://www.unimot.pl/

I ustalić warunki współpracy jeśli chodzi o energię.
ODPOWIEDZ