Strona 1 z 1

Jak wylaczyc omode 9 bedac w srodku

: 17 stycznia 2026, 19:07 - sob
autor: pelkowski grzegorz
Witam i pozdrawiam mam omode 9 od tygodnia i mam nie wiem jak ja wylaczyc bedac w srodku prosze o podpowiedz.

Re: Jak wylaczyc omode 9 bedac w srodku

: 31 marca 2026, 13:26 - wt
autor: GrzEcho
Na ekranie zjeżdżasz palcem w dół i jest ikona w górnej części wyłącz